Особливий день для маленької Юстини!


Березень 22 / 2021

Щаслива та здорова вона їде додому до батька і старшого братика.

У січні 2021 року у дівчинки, якій на той момент було лише 1,5 роки, почав стрімко збільшуватись живіт. Незабаром Юстина була скерована на лікування в Київ, до Охматдиту.Завдяки потужному клініко-діагностичному потенціалу НДСЛ «Охматдит» МОЗ України та участі у лікувальному процесі співробітників кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця, у Юстини було виявлено ембріональну пухлину яка росла із печінки та була зрощена із жовчевим міхуром.

У зв’язку з цим, дитині було заплановано хірургічне втручання. 12.03.21 Юстині була проведена унікальна операція — анатомічна резекція V-IV сегментів печінки із жовчним міхуром та пухлиною вагою майже два кілограми! Завдяки майстерності хірургів, пухлина була видалена із мінімальною втратою тканин печінки. Операція тривала 220 хвилин.

Післяопераційний період був не простий. Юстинка наново вчилася їсти, ходити та гратися. І от нарешті, дівчинка здорова, на руках у мами, а найстрашніше вже позаду.На виписці мама Юстини ледь стримує сльози, але тепер — від щастя. Бо життю її дитини нічого не загрожує.

Висловлюємо подяку операційні бригаді за порятунок дівчинки — професору Бензар І.М., доценту Годіку О.С., лікарям-хірургам — Недбала В.В., Дєгтярьовій Д.С., анестезіологу Храпаку М.О. та усім медичним сестрам відділення ургентної хірургії за високий професіоналізм, увагу та підтримку.