Особливості ентерального та парентерального харчування у дітей з хронічною білково-енергетичною недостатністю різного ґенезу


Травень 17 / 2021

Запрошуємо до участі у науково-практичній онлайн конференції: «Особливості ентерального та парентерального харчування у дітей з хронічною білково-енергетичною недостатністю різного ґенезу. Київ-Варшава».

Важливою складовою ефективної роботи є безперервне навчання та обмін досвідом між спеціалістами. НДСЛ «Охматдит» є співорганізатором події та запрошує колег до участі.

Дата: 21 травня 2021, 12:00-17:30.

Спікерами заходу стануть Експерти Польського товариства з харчування дітей.

Запис навчального курсу буде доступний протягом трьох місяців.

Просимо звернути особливу увагу до події дитячих хірургів та гастроентерологів. Чи стикались ви у практиці із синдромом кишкової недостатності? Скільки таких пацієнтів спостерігається у вас? Чи знаєте, що синдромом кишкової недостатності буває первинним, і в цьому випадку відноситься до орфанних з частотою 5-20 випадків на 1 мільйон людей? Напевно частіше ви зустрічалися із симптомами зазначеної недуги, як проявом синдрому короткої кишки, вроджених та набутих ентеропатій, довгосегментної форми хвороби Гіршпрунга чи синдром інтестинальної псевдообструкції.

На сьогодні в світі розроблені алгоритми введення таких пацієнтів, що дозволяють їм вести активний спосіб життя, відвідувати школу, улюблені секції, тощо. Лекції від провідних експертів Польського товариства з клінічного харчування дітей дозволять вам опанувати методики ведення хворих із первинним та вторинним синдромом кишкової недостатності та покращити якість життя таких пацієнтів.

Деталі за посиланням:https://sf-webinars.com.ua/