Озеленення території Охматдиту


Жовтень 21 / 2021

На території лікарні з’являється все більше нових «зелених зон». Нещодавно компанія «Pfizer Україна» в знак дружби та співпраці подарувала Охматдиту 6 сакур та сучасну скульптуру «Дівчина з кульбабою». Дерева цвістимуть під вікнами наших пацієнтів вже наступної весни.

«25 років тому було засноване представництво Pfizer в Україні. Ми довго думали, яким чином відсвяткувати цю дату, і вирішили зробити добру справу. Це найкраще свято», — поділилася гендиректорка компанії Зоряна Цілик.До озеленення локації долучилися й інші благодійники: гортензії, кизильники, лаванди та інші рослини Охматдиту подарували садові компанії. Загалом озеленили площу у 75 м².

«Це вже друга локація, яку за останні 2 місяці озеленили на території Охматдиту. До цих галявин ми також проводимо систему поливу. На цьому не зупиняємося: попереду ще багато нових локацій», — зазначила благодійниця Юлія Рашковська Jullia Rashkovska, яка влітку ініціювала озеленення Охматдиту та разом з друзями та колегами з Гільдія ландшафтних архітекторів України зайнялись благоустроєм лікарні.

Охматдит дякує усім благодійникам, хто долучається до створення нових «зелених зон» на території лікарні. Тепер наші маленькі пацієнти, їх батьки та лікарі насолоджуватимуться красою навкруги.

«Ми, медики, мусимо лікувати по-різному. Робимо це пігулками, уколами, операціями — різними методами. А є ще лікування красою. В Охматдиті ми прагнемо поєднувати усі ці методи, аби діти якнайшвидше одужували та поверталися до нормального життя. Всі ці нові зелені зони та скульптури будуть лікувати дітей та підтримувати медичних працівників», – розповів генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Володимир Жовнір.