ПЕРЕЛІК документів для планової госпіталізації до відділень соматичного профілю
Шановні батьки! УВАГА! 
З метою попередження спалахів захворювання на COVID-19 в Лікарні при плановій госпіталізації хворих необхідно мати наступні додаткові обстеження:
– для пацієнтів та осіб по догляду: Негативний ПЛР на COVID-19 (є обов’язковим для хворих з онкологічною, гематологічною патологією та при переводі з іншої лікарні);
– для інших категорій хворих та осіб по догляду: Негативний швидкий тест на антиген COVID-19, або Негативний ІФА COVID-19 (Ig M) кількісним методом.
Результати тесту мають бути не більше 3-х днів з моменту видачі результату та мати назву та печатку лабораторії, що виконала тест . За додатковою інформацією Ви можете звернутись за телефоном: +380 44 239 83 06

ПЕРЕЛІК документів для планової госпіталізації до відділень соматичного профілю:

  1. Електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря
  2. Паспорт батьків, копії — свідоцтва про народження дитини, інвалідності, ЧАЕС, опікунства. При відсутності у дитини українського громадянства вид на проживання батьків в Україні (та його копія)
  3. Довідка про відсутність інфекційних захворювань (довідка дійсна 3 доби)
  4. Детальна виписка з медичної документації дитини про перенесені захворювання, з даними про щеплення (дата останнього  щеплення).
  5. Загальний аналіз крові: еритроцити, гемоглобін, лейкоцити, лейкоцитарна формула, кількість тромбоцитів, ШОЕ, час згортання, тривалість кровотечі (дійсний 10 днів)
  6. Загальний аналіз сечі (дійсний 10 днів)
  7. Біохімічний аналіз крові (загальний білок, глюкоза, електроліти, білірубін, АЛТ, АСТ, креатинін, мочевина) (дійсний 1міс.)