ПЕРЕЛІК документів для планової госпіталізації
Шановні батьки! УВАГА! 
З метою попередження спалахів захворювання на COVID-19 в Лікарні при плановій госпіталізації хворих необхідно мати наступні додаткові обстеження:
– для пацієнтів та осіб по догляду: Негативний ПЛР на COVID-19 (є обов’язковим для хворих з онкологічною, гематологічною патологією та при переводі з іншої лікарні);
– для інших категорій хворих та осіб по догляду: Негативний швидкий тест на антиген COVID-19, або Негативний ІФА COVID-19 (Ig M) кількісним методом.
Результати тесту мають бути не більше 3-х днів з моменту видачі результату та мати назву та печатку лабораторії, що виконала тест . За додатковою інформацією Ви можете звернутись за телефоном: +380 44 239 83 06

 1. Електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря
 2. Паспорт батьків, копії — свідоцтва про народження дитини, інвалідності, ЧАЕС, опікунства. При відсутності у дитини українського громадянства вид на проживання батьків в Україні (та його копія)
 3. Довідка про відсутність інфекційних захворювань (довідка дійсна 3 доби)
 4. Детальна виписка з медичної документації дитини про перенесені захворювання, з даними про щеплення (дата останнього  щеплення), висновок дільничного педіатра про відсутність протипоказів до операції.
 5. Загальний аналіз крові: еритроцити, гемоглобін, лейкоцити, лейкоцитарна формула, кількість тромбоцитів, ШОЕ, час згортання, тривалість кровотечі (дійсний 10 днів)
 6. Загальний аналіз сечі (дійсний 10 днів)
 7. ЕКГ (дійсна 3 місяці)
 8. Довідка отоларинголога про відсутність проти показів до операції (дійсна 10 днів)

Для великих реконструктивних, лапароскопічних та нейрохірургічних операцій, окрім вищевказаних документів необхідно мати додатково:

 1. Група крові та резус-фактор
 2. Коагулограма (дійсна 1міс.)
 3. Біохімічний аналіз крові (загальний білок, глюкоза, електроліти, білірубін, АЛТ, АСТ, креатинін, мочевина) (дійсний 1міс.)

У день призначеної госпіталізації необхідно прибути за адресою:
вул. Вʼячеслава Чорновола 28/1, новий корпус, блок Е, 1 поверх, реєстратура
з необхідним переліком документів та обстежень відповідно до категорії складності оперативного втручання або обстеження