Під час війни повноцінно запрацював Новий корпус Охматдиту


Квітень 25 / 2022

Із перших днів повномасштабного російського вторгнення у роботі лікарні відбулося багато змін. Більшість відділень хірургічного профілю змінили своє місце розташування — переїхали у Новий корпус лікарні. Тепер він працює на повну потужність.

«У Новому корпусі Охматдиту загалом існує 11 сучасних операційних. Вже запрацювало нове операційне відділення, де передбачені можливості для надання високоспеціалізованої хірургічної допомоги»,— ділиться медичний директор НДСЛ «Охматдит» Сергій Сергійович Чернишук Serhiy Chernyshuk.

На окремому поверсі організовано відділ для гнійно-септичних операцій. Він призначених для оперування пацієнтів з супутніми інфекціями чи запаленнями, окремо від «чистих» операцій. Ще три операційних, які почали свою роботу у перших день війни, продовжують функціонувати у відділенні Emergency. Вони призначені для проведення невідкладних операцій найтяжчим пацієнтам, яких небезпечно пересувати навіть у межах корпусу.

«У сучасних операційних вже працюють абдомінальні та торакальні хірурги, щелепно-лицеві та мікрохірурги, ортопеди, гінекологи, нейрохірурги, проводяться хірургічні втручання новонародженим»,— ділиться завідувач операційного відділення Ігор Наумович Мірочник @Ігор Мірочник.

Відкриття нового корпусу, зокрема запуск роботи надсучасних операційних, дозволить покращити результати роботи, бо тепер лікарі працюють в якісніших умовах та з новим устаткуванням. Також, через збільшення кількості операційних, наші фахівці зможуть проводити більше хірургічних втручань та врятувати більше життів.