Підтримка орфанних хворих: будівлю Охматдиту підсвітили символічними кольорами


Лютий 23 / 2022

Лютий — місяць обізнаності про рідкісні захворювання у всьому світі. Щороку 7000 пацієнтів з унікальними хворобами отримують консультації в Центрі орфанних захворювань Охматдиту. Тут діагностується понад 100 нових пацієнтів з рідкісними захворюваннями. В Охматдиті надають допомогу дітям зі спадковими хворобами, такі як: ахондроплазія, хвороба Фабрі та Помпе, мукополісахаридоз, СМА та багато інших недуг.

Аби підтримати орфанних хворих, щороку у різних містах по всьому світу знакові будівлі підсвічують символічними кольорами — рожевим, фіолетовим, синім та зеленим. За ініціативи Громадська спілка”Орфанні захворювання України”та Благодійний Фонд “Орфанні Синиці”в Україні вже підсвітили Мукачівський Історичний Музей / Palanok castle, Національний будинок органної і камерної музики України. Вчора ввечері орфанними кольорами замайорів і Охматдит.

У попередні роки у світі під час глобальної акції підсвічували будівлі Бурдж Халіфа в ОАЕ, Колізей та Пізанську вежу в Італії, Емпайр Стейт в США. Усе для того, аби привернути увагу до пацієнтів з хворобами, які зустрічаються у 5% населення світу.