Піклуємось про здоров’я шкіри малюків та дорослих: поради дерматолога Охматдиту


Грудень 29 / 2022

Від народження необхідне дбайливе піклування про шкіру дитини. У разі виникнення подразнення на шкірі, одразу необхідно звернутися до лікаря-дерматолога. В жодному разі не нехтуйте здоров’ям вашого малюка.

Неправильне харчування мами та малюка, неякісна молочна суміш, мокрі підгузки, неправильно обрані косметичні засоби по догляду за дитячою шкірою, перегрівання чи переохолодження дитини, купання малюка з використанням мила, «марганцівки», трав’яних відварів, що пересушують шкіру, — це все може стати причиною висипу на шкірі.

«Шкіра малюка надзвичайно ніжна та чутлива. Вона має свої особливості, які необхідно знати кожній турботливій мамі. Інколи незначна, на перший погляд, річ може стати причиною подразнення, почервоніння, а іноді навіть призвести до запалення шкіри малюка»,— розповідає Мирослава Гречуха, лікарка дерматовенеролог, кандидатка медичних наук.

У консультативно-діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» проводять консультації, огляд, обстеження (в тому числі дерматоскопія) та лікування дітей та дорослих з різними захворюваннями шкіри. Наші лікарі-дерматологи успішно лікують наступні захворювання: псоріаз, себорея, екзема, дерматит, алопеція, мікоз шкіри, демодекоз, розацеа, фотодерматоз, вульгарні вугрі та інше. Також проводиться дерматоскопічне обстеження родимок, в разі їх травмування, видалення на базі поліклініки з подальшим гістологічним дослідженням.

Спеціалізований прийом проводять лікарі-дерматовенерологи вищої категорії. Поліклініка знаходиться за адресою: вул. Стрітенська 7/9.

Записатися на консультації можна за посиланням: https://ohmatdyt.simplex-med.com/