Подарунок усім мамам до Дня матері


Травень 10 / 2021

ОхМатДит = Охорона матері та дитини. Назва Охматдиту містить в собі двох осіб — дитину та маму.

У нашій лікарні ніколи не розглядали благополуччя дитини без мами. Тому що ці двоє формують собою окремий світ. Мами люблять нас за все і готові пробачати нескінченну кількість разів. Скільки років би нам не було, ми для них «донечки» та «синочки». І коли нам боляче — мамам болить вдвічі дужче.

Мами роблять титанічну працю протягом тисячоліть людської історії. Матерям давно вже варто поставити пам’ятник…. Що ми й зробили.

Вчора в Києві у Маріїнському парку відбулось урочисте відкриття пам’ятнику на честь мам. Монумент «Моя мама — найкраща» — це валун, якому 1,8 мільярдів років! Символічно, що для пам’ятнику мамам ми використовуємо спадок нашої планети Землі, що подарувала життя всім людям. На ньому викарбувані малюнки дітей, що лікуються в Охматдиті. Діти спеціально намалювали їх до Дня матері! Дякуємо завідуючому відділення гострої реабілітації НДСЛ «Охматдит» Павлу Андрєєву, який організував участь дітей. Наші лікарі знають, наскільки життєдайною є енергія творчості та подяки.

Монумент встановлено за підтримки й організації наших друзів та партнерів: холдингу НАС, РМА «Спільна перемога» і РАТЕГ.

Завітайте в Маріїнський парк та відвідайте пам’ятник усім матусям! Адже вони варті й не таких вчинків!