Постійне навчання: лікарі-гінекологи Охматдиту проходять серію лекцій від американських колег


Жовтень 23 / 2021

Гінекологи Охматдиту зараз вивчають досвід ведення пацієнтів у США та розширюють свій кругозір. Заняття проводить Шон Юнаєв —практикуючий лікар акушер-гінеколог в BellaDonna Medical PC (Бруклін, Нью-Йорк) в рамках співпраці з НДСЛ «Охматдит» МОЗ України та Громадською організацією Small Heart with Art.

З 2016 організація доктора Шона Юнаєва Trans-Atlantic Medical Relief Foundation налагодила мережу професійних відносин з організаціями в Україні, що спеціалізуються на профілактиці захворювань. Вони зосередили зусилля на профілактиці ВІЛ, медичній освіті, охороні здоров’я біженців і психічному здоров’ї.

Для наших лікарів американський колега висвітлює такі теми:⁃ сучасні підходи лікування синдрому полікістозних яєчників;⁃ нові тенденції лікування ендометріозу у жінок;⁃ менеджмент клімактерію;⁃ скринінг I та II триместру вагітності;⁃ лікування аменореї у дівчат-підлітків (в т.ч. дівчаток-моделей);⁃ ведення передменструального синдрому у жінок різних вікових груп;⁃ передчасний статевий розвиток у дівчаток.

Лекції проходять онлайн англійською мовою з перекладом на українську. До перших занять вже долучилися лікарі з поліклініки Охматдиту.Щоб долучитися до наступної лекції, напишіть на пошту: info@smallheartwithart.org з темою «Участь в лекції Шона Юнаєва».