Пожежники на виписці в Охматдиті


Липень 19 / 2021

Не хвилюйтеся, жодного лиха чи навіть навчальної тривоги. В п`ятницю з Охматдиту виписували 4-річного Ярослава. Хлопчику 10-му в Україні зробили неродинну трансплантацію кісткового мозку. Донором для нього став молодий німець, якого знайшли завдяки Український реєстр донорів кісткового мозку.

Так вдалося вилікувати малюка з діагнозом гостра лімфобластна лейкемія.Коли лікарі дізнались, що Ярослав мріє стати пожежником, то було вирішено запросити справжніх пожежників привітати хлопчика. Тому в день прощання з Охматдитом на хлопчика чекала ціла пожежна команда!

Ярослава посадили в машину і з сиреною провезли навколо корпуса Охматдиту. Далі Ярославчик приступив до справжніх обов’язків та вчився користуватися рукавом та гасити умовну пожежу. На згадку малому подарували справжню каску та іграшкову пожежну машину

Ці щасливі дитячі очі треба було бачити. В кінці події хлопчик сказав: «Я щасливий!».Для цього працюємо ми щодня.

Дякуємо ДСНС УкраїниГоловне управління ДСНС України у м.Києві за те що відгукнулися на нашу пропозицію здійснити мрію дитини.Дякуємо відділенню трансплантації кісткового мозку, відділеню інтенсивної хіміотерапії, Центру служби крові, нашій лабораторії, генетикам, всім відділенням та службам лікарні — без вашої злагодженої та високопрофесійної роботи ця щаслива мить не настала б.

Хлопчика вітали всією лікарнею, мама і тато Ярослава, пожежники, фонд Таблеточки , журналісти та інші пацієнти. Дякуємо кожному!P.S. А вже в суботу відбулась 11-та неродинна трансплантація кісткового мозку, донором для 3-річного хлопчика Дениса став хлопець з Німеччини.

Oleksandr LysytsiaОля Дащаковська Roman KutsДеталі у сюжеті Вікна-новиниМайя Подгородецкая