Продовжуємо розвивати міжнародне медичне партнерство


Травень 10 / 2024

Вчора під час другого Міжнародного саміту міст та регіонів між нашою Національною спеціалізованою дитячою лікарнею «Охматдит» було підписано меморандум з Інститутом матері та дитини Institutul Mamei și Copilului Республіки Молдова.

Документ підписали з українського боку — генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Володимир Жовнір та директор Інститут матері та дитини Сергій Гладун — з молдовського. У церемонії підписання взяв участь міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Ініціатива міжнародного медичного партнерства була започаткована під час третього Саміту перших леді та джентльменів у Києві 6 вересня 2023 року Оленою Зеленською. Вона передбачає безпосередню співпрацю між українськими клініками та закордонними медзакладами.

Ми активно розвиваємо цей напрямок та налагоджуємо ефективну співпрацю з партнерами з усього світу. Все це робимо на благо пацієнтів та розвитку медицини. Наші спеціалісти відкриті до взаємодії, навчання та обміну досвідом, щоб надавати найкращу медичну допомогу дітям. Щиро вдячні за підтримку України та лікарні Охматдит!