Сестринська любов здатна перемогти усе!


Квітень 14 / 2021

Минулої п’ятниці з НДСЛ Охматдит виписали 4-річну Данієллу. Бойова принцеса у пачці та футболці з написом Be yourself фотографувалася на руках у своєї рятівниці — старшої сестри Каті. Коли маленькій знадобилася трансплантація кісткового мозку, уся родина здала аналізи на типування і як донор підійшла сестра Данієлли. Старша на 18 років, дівчина ні секунди не вагалася і пішла на першу в житті операцію заради молодшої сестрички.

За час перебування в Охматдиті сестрички знайшли ще одну родину — серед лікарів. Аліну Вікторівну Волкову, лікарку Данієлли з відділення трансплантації кісткового мозку, дівчата в один голос називають найкращою. Спочатку дівчинка проходила лікування у відділенні інтенсивної хіміотерапії Охматдиту, потім до вирішального бою її готували лікарі відділення трансплантації кісткового мозку. Кожного разу це командна робота, що дає результат.

Зазвичай трансплантацію кісткового мозку роблять шляхом забору крові з вени, однак в цьому випадку наші лікарі вирішили брати клітини під наркозом методом пункції. За 2 години після трансплантації Катя вже їла суші та пила гранатовий сік у своїй палаті, а надвечір дівчина з татом поїхала додому.

За 30 днів після успішної трансплантації нашу пацієнтку чекала виписка. З Охматдиту дівчинка поїхала додому. Фонд Таблеточки організував для дитини справжнє свято: Данієлла бавилася з аніматорами, задувала свічку на торті та найголовніше — тримала за руку свою сестричку, котра подарувала їй шанс на одужання.