Бібліотека Супергероїв
Бібліотека Супергероїв – це простір для дітей в лікарні, створений командою Громадської організації «Маленьке серце з мистецтвом». Вона розташована на 0-вому поверсі нового лікувально-діагностичного корпусу, тому є безпечним місцем для проведення часу, в тому числі використовується як тимчасове сховище. З початком повномасштабного вторгнення рф бібліотека стала особливим місцем сили, безпечним простором, де діти та дорослі ховалися та знаходили можливість переключитися на позитивні емоції.

Бібліотека укомплектована великим книжковим фондом на будь-який смак та вік, який налічує більше 4500 книжок художньої, пізнавальної та розвивальної літератури. Є достатня кількість підручників від 1 до 11 класу для занять з дітьми. Читати книжки діти можуть як безпосередньо в бібліотеці, так і брати їх до палати. У приміщенні бібліотеки організовані місця для сидіння, де діти можуть позайматися, почитати, помалювати та пограти в настільні ігри. На м’яких пуфах, зручно вмостившись, можна почитати та відпочити. Ігрова зона бібліотеки оснащена різноманітними конструкторами, машинками, ляльками та іншими іграшками, де діти із задоволенням проводять час. Також є телевізор з ігровою приставкою Xbox.

Кожна дитина має можливість прийти до Бібліотеки Супергероїв, щоб обрати книжки до смаку, скористатися підручниками, пограти в настільні ігри та скористатися комп’ютером, взяти участь у майстер-класі. Навіть наймолодші відвідувачі бібліотеки знаходять для себе щось цікаве. Спільно з вихователями відділень тут регулярно організовуються та проводяться майстер-класи з малювання, ліплення, аплікації. Бібліотека організовує і проводить зустрічі з сучасними письменниками і поетами. 

Для дітей можливість вийти з палати, переключити увагу від лікарняних стін, взяти участь у майстер-класі, почитати або послухати книгу – це додаткове джерело позитивних емоцій, необхідних для одужання. Тому для когось бібліотека стає терапією, місцем, де можна вільно мріяти чи самовиражатися, місцем, де немає діагнозів і перешкод.

Бібліотека працює 5 днів на тиждень – пн-пт з 9.00 до 18.00.

Місце знаходження:
новий лікувально-діагностичний корпус, 0 поверх, блок Д.