Сінгапурська компанія медичних приладів «AdvanceMedTech» передала сучасне медобладнання НДСЛ «Охматдит»


Вересень 27 / 2022

Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України за рік рятує понад 20 000 дітей з усієї України. З моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну, медичний заклад почав приймати не тільки дітей, а й дорослих.

Лікарі Охматдиту рятували поранених під час обстрілів навколо лікарні. В Охматдиті надавали допомогу постраждалим через війну дітям та дорослим мешканцям Києва, Київської області, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської областей. Найменшому пораненому був тільки місяць від народження, найстаршому – 83 роки. Зараз в Охматдиті проходить реабілітацію дитина, що втратила нижню кінцівку через російський обстріл.

Сінгапурська компанія медичних приладів «AdvanceMedTech» закупила для лікарні найсучасніше обладнання, яке вже зараз допомагає спеціалістам Охматдиту рятувати пацієнтів. Зараз до лікарні передали три апарати штучної вентиляції легень. Це обладнання необхідне для відділення реанімації Охматдиту, куди поступають найважчі діти у невідкладних станах. Нове медичне устаткування врятує не одне дитяче життя.

«Ми дякуємо «AdvanceMedTech» за підтримку нашої лікарні у цей складний час. Ця допомога дозволяє нам рятувати дітей і дорослих навіть в умовах війни. Апарати штучної вентиляції легень – першочергове та необхідне устаткування для лікарні. Апарати ШВЛ забезпечать відділення реанімації, яке рятує дітей з різними патологіями. Серед них і діти з військовою травмою, діти після складних нейро-операцій, новонароджені з вродженими вадами, діти у невідкладних ургентних станах. Дякуємо за допомогу Україні та підтримку нашої лікарні», — зазначив генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Володимир Жовнір.