Скільки живе букет красивих, зірваних, квітів?


Жовтень 17 / 2018

Скільки живе букет красивих, зірваних, квітів? Два-три дні, можливо, п’ять… Прилад з цього відео був придбаний за кошти, які планувалось витратити на 1 вересневі квіти для вчителів. Та житиме він набагато довше.

Батьки дітей з чотирьох класів школи № 197 Святошинського району, а саме: 5-Г, 7-Г, 2-В, 2-Г, зібрали “букетні” квіти та самостійно придбали медичний підігрівач рідини для НДСЛ “ОХМАТДИТ”.

Цей прилад дуже компактний та портативний, розроблений для комфортного і безпечного внутрішньовенного введення теплих розчинів пацієнтам.

Ми дякуємо всім батькам та діткам, що взяли участь у цій акції, а особливо:
@Инна Якимчук та Наталія Ільїнчик!

Медичне обладнання замість квітів на 1 вересня

Скільки живе букет красивих, зірваних, квітів? Два-три дні, можливо, п'ять… Прилад з цього відео був придбаний за кошти, які планувалось витратити на 1 вересневі квіти для вчителів. Та житиме він набагато довше.Батьки дітей з чотирьох класів школи № 197 Святошинського району, а саме: 5-Г, 7-Г, 2-В, 2-Г, зібрали "букетні" квіти та самостійно придбали медичний підігрівач рідини для НДСЛ "ОХМАТДИТ". Цей прилад дуже компактний та портативний, розроблений для комфортного і безпечного внутрішньовенного введення теплих розчинів пацієнтам.Ми дякуємо всім батькам та діткам, що взяли участь у цій акції, а особливо:@Инна Якимчук та Наталія Ільїнчик!#ОХМАТДИТофіційний #кращадитячалікарнякраїни #тутвміютьлікувати #милікуємодіток

Опубліковано НДСЛ Охматдит Вівторок, 9 жовтня 2018 р.