Сьогодні у наші лікарні відбулась незвичайна ситуація: водій маршрутки привіз жінку, якій стало погано у дорозі, в Охматдит


Серпень 18 / 2023

Ситуація відбулась ввечері 18 серпня. Жінці стало погано у маршрутці номер 820, яка якраз проїжджала поруч з Охматдитом. Водій та небайдужі люди, які знаходились поряд з жінкою, не розгубились та прийняли рішення терміново змінити маршрут та привезти її в найближчу лікарню.

Найближчою лікарнею виявилась дитяча лікарня Охматдит. В цей же час люди викликали швидку. Охоронці нашої лікарні, враховуючи екстреність ситуації та загрозу життя людини, пропустили маршрутку на територію лікарні та скерували до приймального відділення Emergency

Лікарі Охматдиту, поки чекали швидку, яку до цього викликали люди, встигли оглянути пацієнтку та визначити, що у жінки піднявся тиск. Потім за пацієнткою приїхала швидка для надання подальшої медичної допомоги і госпіталізації у профільне відділення.

Завдяки злагодженим діям суспільства, водія, охоронців та медиків жінці своєчасно було надано медичну допомогу. Дякуємо кожному за небайдужість та увагу до ближнього.Тільки разом ми можемо бути сильними та непереможними! Бережіть себе і своїх близьких!