Сьогодні в нашій лікарні засяяв Вифлеємський Вогонь Миру!


Січень 5 / 2021

Палаючий Вогник передали Пластуни, члени національної скаутської організації України. Щорічно напередодні святкувань Різдва Христового українські скаути привозять Вогонь з місця народження Ісуса Христа як символ миру, любові та єдності.

Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло добра, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує світом із заходу на схід, долаючи кордони.Світло Вифлеємського Вогню об’єднує та зігріває всіх християн у переддень Різдва Христового, це символ тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу.

Палаючий Вогник несе віру та надію, а тим, хто зараз далеко від своїх родин – тепло та затишок, неначе світло від Вифлеємської зірки.Це стало доброю та зворушливою традицією і для нашої лікарні.

Ми щиро вдячні скаутській організації Пласт – український скаутинг, яка кожного року напередодні Різдва передає нам Вифлеємський Вогонь Миру, цю палаючу частинку добра і любові, щоб усі ми могли поділитися ним зі своїми рідними та друзями!