Сьогодні вітаємо наших любих ендоскопістів з професійним святом!


Травень 22 / 2021

В Охматдиті працює професійна та злагоджена команда ендоскопістів, які мають величезний досвід по наданню ендоскопічної діагностичної та лікувальної допомоги важкохворим дітям усіх вікових груп з патологією шлунково-кишкового тракту та легень.

У відділенні виконується діагностика та лікування хвороб ШКТ та ТБД у дітей раннього та молодшого віку, включаючи недоношених та новонароджених, які неможливо виконати в інших лікарнях країни.

Відділення оснащено найсучаснішим обладнанням для виконання складних мініінвазивних ендоскопічних втручань. Таке апаратура доступна лише в єдиній державній дитячій лікарні в Україні – це у нас в Охматдиті.

За роки роботи відділення має великий досвід по видаленню сторонніх тіл ШКТ та ТБД (видалено більше 1500 сторонніх тіл). Ви ж пам’ятаєте історії з проковтнутими магнітами, булавкою та навіть пензликом

Будь – яка діагностична або лікувальна ендоскопічна маніпуляція та операція проводяться у відділені без болю і неприємних відчуттів.

Для надання невідкладної ендоскопічної допомоги дітям організовані цілодобові чергування на дому ендоскопічної бригади.

У відділенні працює висококваліфікований персонал з великим досвідом роботи по наданню ендоскопічної лікувальної та діагностичної допомоги важкохворим дітям усіх вікових груп з патологією шлунково-кишкового тракту та легень.

Пишаємось нашою командою професіоналів та бажаємо успіхів!