Сьогодні Всесвітній День боротьби з онкозахворюваннями


Лютий 4 / 2022

172 країни з Міжнародного союзу проти раку (UICC) відзначають цей день, щоб поширити обізнаність про онкохвороби.

В Охматдиті з онкозахворюваннями працюють фахівці найрізноманітніших профілів. Одним з наших ключових підходів до лікування раку є підхід All Under The Roof. За нього формується мультидисциплінарна команда, яка розробляє комплексне рішення під конкретного пацієнта. День у день наші медики борються з різноманітними проявами та видами раку та досягають нових і нових вершин.

Сучасна медицина вимагає від нас кооперації: для онкологічного лікування заручаємося підтримкою цілої групи спеціалістів: онкологів, радіологів, хірургів, патогістологів, хіміотерапевтів, лікарів-лаборантів, гематологів, офтальмологів, неврологів, нейрохірургів, анестезіологів та багатьох інших спеціалістів діагностичного та лікувального профілю.

Сьогодні важливо нагадати: рак — підступна хвороба, яка може починатися з різних симптомів. Регулярні огляди сімейного лікаря та рання діагностика можуть запобігати онкозахворюванню або виявити його на першій стадії. Це сильно покращує шанси пацієнта на одужання.Дякуємо нашим лікарям за невтомну працю та постійний розвиток своїх професійних компетенцій. Разом з вами ми даємо відсіч раку та зберігаємо життя українських дітей!