Справжня казка для діток: в Охматдиті розпочався цикл новорочіних свят


Грудень 8 / 2023

Українські діти мають бути щасливими, незважаючи на війну та захворювання. Тому в цей святковий період команда лікарні та благодійники створили чарівну атмосферу для пацієнтів. Протягом 6 та 7 грудня в Охматдиті діяла резиденція Святого Миколая.

Тут усі дітки опинялися у справжньому казковому світі. Вони спілкувалися з чарівниками, бавилися з ельфами та лікарняними клоунами, разом танцювали і співали. А головне – у резиденції на хлопчиків та дівчаток чекав Святий Миколай, який радував їх подарунками. Малеча ділилася своїми мріями, розповідала вірші та, звичайно, фотографувалася з добрим чарівником.

У ролі Святого Миколая були лікарі, наші друзі та благодійники, військові, артисти, зірки, журналісти, дипломати, спортсмени.

Особливо пацієнтів приваблювали новорічні декорації: ялинки, олені, санчата, гірлянди. Дякуємо за неймовірну традиційну резиденцію Юлії та Геннадію Рашковським, а також благодійникам та волонтерам.

Приємним та неочікуваним сюрпризом для Охматдиту став візит Президента України Володимира Зеленського. У День Святого Миколая пан Президент завітав до лікарні, аби поспілкуватися з дітками, постраждалими від ворожих обстрілів.

Також цього дня в нашому медзакладі побував Міністр охорони здоров‘я Віктор Ляшко, який у ході візиту перевтілився у Святого Миколая і привітав дітлахів.

Дякуємо всім, хто підтримує Охматдит та дарує радість нашим діткам! Завдяки кожному з вас пацієнти відчули новорічну атмосферу та занурилися у світ дива.

Слава нашим захисникам, які захищають та оберігають український народ. Нехай всі мрії здійснюються. Слава Україні!

Більше фото за посиланнями: