Свято у стінах лікарні


Жовтень 23 / 2021

Наші маленькі пацієнти — мужні та сильні. Вони щодня витримують безліч процедур та маніпуляцій. Але навіть героям потрібно відпочивати. Позитивні емоції надають наснаги нашим дітям та їх батькам.

Нещодавно вони отримали заряд яскравих вражень. Телеканал Україна та Маска. Україна / The Masked Singer Ukraine підготували для пацієнтів Охматдиту багато сюрпризів. Свято відвідали дітки, які перенесли трансплантацію кісткового мозку, а також дітки відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій.

Захід відбувся з ініціативи лікарів Охматдиту. Лікарі впевнені, що позитивні емоції допомагають діткам і їх батькам швидше впоратись з хворобою.

«Є певні дослідження закордоном і ми це бачимо по своїм діткам. Позитивні емоції лікують не менше, ніж лікувальний процес», — говорить завідувач відділення трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит» Oleksandr Lysytsia.Деякі діти не виходять роками за межі лікарні, тож це свято дозволило їм поринути у світ дитинства та розваг. Дякуємо усім, хто долучився до створення свята. Як це було — дивіться у відео.