Центр Радіології: як підвищують кваліфікацію спеціалісти підрозділу


Червень 25 / 2024

Центр Радіології НДСЛ Охматдит – це важливий підрозділ Охматдиту, де спеціалісти забезпечують всі необхідні процеси на найвищому рівні та виконують широкий спектр діагностичних та лікувальних процедур.

Тут працюють висококваліфіковані команди лікарів, лаборантів, медсестер, фізиків та інженерно-технічних спеціалістів, які постійно навчаються та прагнуть до вдосконалення.

З метою здобуття нових знань та навичок інженери Центру Радіології НДСЛ «Охматдит» нещодавно завершили двотижневий курс навчання від компанії Neurologica, що обслуговує єдиний в Україні портативний КТ апарат CereTom. За період навчання інженери Центру Радіології здобули вичерпні знання щодо сервісного обслуговування мобільного КТ CerеTom, що не так давно допоміг відсканувати військового.

Посилання на історію.

Команада Центру Радіології висловлює подяку іншим членам команди Neurologica, зокрема Chris Brown, Renaud Maloberti, Michael Hayward та високо цінує підтримку колективу Охматдиту, особливо у такий складний для нас час. Особлива подяка Charles Landry та Kevin O’Keeffe за безцінний досвід, яким вони щедро поділилися з нашими інженерами.

Пишаємося нашими спеціалістами, які продовжують працювати та розвиватися заради здорового майбутнього українських дітей!