Центр радіології


Центр радіології створений в 2012 році. Складається з відділення променевої та радіонуклідної діагностики, відділення променевої терапії та відділу радіаційної безпеки.

Відділення променевої та радіонуклідної діагностики надає повний спектр діагностисних досліджень (за виключенням ПЕТ/ОФЕКТ – на етапах встановлення).

Так, в своєму арсеналі ми маємо:

  • УЗД, починаючі від мобільного, закінчуючи експертним класом з Ехо-КГ, доплерографією та еластографією. Кабінет УЗД для експертних віпадків працює в режимі на 24/7.
  • Цифрова рентгенографія (розділені потоки планових (так звані спецдослідження з контастом та без) та ургентних досліджень). Працює в режимі 24/7.
  • КТ – 128 зрізовий комп’ютерний томограф – за рахунок великої швидкості пацієнт отримує менше променеве навантаження. Віконуємо весь спект КТ-досліджень, як із застосуванням контрастних речовин, так і без. Маємо можливість проводити дослідження складної категорії пацієнтів під загальною анестезією.  Працює в режимі 24/7.
  • Сучасний МРТ – швидкий, з великою апертурою гентрі і столом, що витримує понад 200 кг (можливість проведення МРТ дітям разом із мамою, вагітним та тучним пацієнтам). Наш МРТ має весь набір катушок від спеціальних для новонароджених дітей, до плечових. Є можливість проведення МРТ всього тіла, з оцінкою діфузії, спектроскопії, МР-холангіографії, тензорографії. Є можливість проведення МРТ із застосуванням загальної анестезії та контрастних речовин.

Відділення променевої терапії має в арсеналі КТ-симулятор та лінійний прискорювач. Проводить дистанційну променеву терапію різним віковим групам (за необхідності із застосуванням загальної анестезії) та різних локалізацій.

Наші спеціалісти досвідчені та віддані своїй праці. Багатьох з них Ви можете побачити в приватних клініках. Їх легко відрізнити – вони завжди людяні, щирі та професійні.   

Променева діагностика:  +380 44 239 88 88.
Комп’ютерна томографія: +380 44 236 20 84.