Центр служби крові — важливе місце в нашій лікарні. Сьогодні ми хочемо показати шлях, який проходить кожен донор перед донацією


Квітень 11 / 2023

На майбутнього донора в Центрі служби крові Охматдиту чекає огляд медика та здача аналізів. Кров кожного донора ретельно досліджується — визначаються група крові та резус-фактор, перевіряється на наявність вірусів (ВІЛ-інфекція, гепатит В, гепатит С, сифіліс).

Якщо все у нормі, донора допускають до здачі крові та її компонентів (еритроцити, тромбоцити, плазма). Далі — цільна кров розділяється на компоненти та готується до переливання маленьким пацієнтам лікарні.

Компоненти крові необхідні при оперативних втручаннях, лікуванні тяжких соматичних пацієнтів, недоношених дітей, онкогематологічних та онкологічних хворих, трансплантації кісткового мозку, нирок та печінки, наданні екстреної медичної допомоги.

Центр приймає донорів з понеділка по четвер з 9:00 до 13:00.

Адреса: вул. Чорновола, 28/1, НДСЛ «Охматдит», новий корпус, блок Б, Центр служби крові.Перед здачею крові необхідно дотримуватися дієти та ознайомитися з протипоказами до процедури.

Завчасно ніяких аналізів здавати не треба. Усі необхідні обстеження вам зроблять в день донації у лікарні.

Із питаннями про донацію звертайтеся доДонори кровi “Охматдит”.

Записатися на здачу тромбоконцентрату можна за номером: +38 063 497 26 86.