В Охматдиті нині свято. Поки що не перемоги, проте 8 березня


Березень 8 / 2022

Чи треба пояснювати, яку велику роль відіграють жінки в усіх секторах економіки, в обороні країни, в медицині та в Охматдиті зокрема?

Саме наші жінки відважно боронять спокій та життя в операційних та перев’язочних. Вони лишаються незворушними під час обстрілів та тривог. Медсестри, лікарки, молодші сестри та працівниці Охматдиту завжди знайдуть добре слово та діями допоможуть кожному, хто цього потребує.

Наші чарівні жінки тримають таку велику машину як Охматдит на ногах. Невтомні дівчата з харчоблоку, прачки, економістки, працівниці адміністрації, юристки, бухгалтерки та весь персонал продовжує у «найгарячіші» моменти бути на місцях, щоб лікарня функціонувала та була забезпечена усім необхідним. Жіночі руки працюють у кожному корпусі, на кожному поверсі та в кожному коридорі Охматдиту.

Щоб привітати наших жінок, сьогодні в Охматдит завітав Олег Скрипка з музикантами. У залі стоїть сміх, всі вголос співають «Червону руту». Концерт не в укритті — сьогодні це синонім слова «щастя».

Всі на мить усміхаються і радіють так, ніби війни немає. Весна і світло переможуть. Адже з такими жінками нема іншого варіанту.