В Охматдиті відбудуться II «Охматдитівські читання»


Вересень 12 / 2022

15-16 вересня 2022 року в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» МОЗ України пройде II Науково-практична конференція з міжнародною участю «Охматдитівські читання». Це щорічна конференція, яка була започаткована у лікарні минулого року.

Конференція буде проходити в онлайн- та офлайн-режимі. В рамках конференції планується проведення наступних сесій, на яких будуть розглянуті актуальні питання надання медичної допомоги дітям:

  1. Секція хірургії.
  2. Секція педіатрії.
  3. Секція діагностики.
  4. Секція медсестринства.
  5. Секція постерна.

На Вас чекають виступи кращих фахівців нашої держави з педіатрії, дитячої хірургії,медичної генетики, медсестринства, запрошених іноземних спеціалістів, живіміждисциплінарні дискусії, обговорення клінічних випадків. Програма конференції за посиланням: https://docs.google.com/…/1uRwhMyFYETCt2rigoYMI2z…/edit

Метою конференції є підвищення рівня професіоналізму практикуючих спеціалістів, їх наукових та медичних знань, що дозволить покращити якість надання медичної допомоги.Робочі мови конференції – українська, англійська.

Організатор конференції: НДСЛ «Охматдит» МОЗ України.Співорганізатор конференції: НМУ їм. О.О.Богомольця, НУОЗ ім. П.Л. Шупика.

Конференція безкоштовна за умови реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc-Nb…/viewform

Дата: 15-16 вересня (четвер, п’ятниця)
Час: початок реєстрації о 08:00.

Місце: конференція відбувається на трьох локація:

  1. Новий лікувально-діагностичний корпус НДСЛ «Охматдит», блок Г, актова зала.
  2. 15 корпус НДСЛ «Охматдит», актова зала.
  3. Новий лікувально-діагностичний корпус, Блок В, поверх 8, аудиторія кафедри дитячої хірургії.