В Охматдиті відбулось відкриття відремонтованого укриття


Листопад 25 / 2023

Під час повномасштабного вторгнення в жодному місці України не може бути цілком безпечно. Часто людям доводиться ховатися від російських атак та ночувати в укриттях. Саме тому важливо створити належні умови для таких випадків. Наприклад сьогодні, через ворожу атаку на Київ, нашим пацієнтам та команді лікарні довелось перебувати в укриттях.

В Охматдиті безпечним укриттям для сотень дітей, батьків та медпрацівників слугує місце під одним з корпусів лікарні. Під час повітряної тривоги в це приміщення інколи спускається близько 120 людей: хворі діти та їх батьки з відділень ендокринології, неврології, педіатричних відділень, пацієнти з рідкісними захворюваннями, грудні дітки з мамами. Багатьом з них необхідно продовжувати медичні процедури навіть під час атак, і саме це приміщення – найближчий варіант. Також в ці моменти з пацієнтами та їх родинами перебуває персонал лікарні. Медики завжди поруч та продовжують працювати за будь-яких обставин.

На цьому тижні в НДСЛ «Охматдит» відбулося офіційне відкриття відремонтованого укриття. І ми щасливі, що зробили це до настання морозів та встигли до сьогоднішньої ворожої атаки.

Капітальні ремонтні роботи тривали понад 2 місяці. Завдяки команді Охматдиту, нашим друзям та благодійникам вдалося пофарбувати стелю та стіни, демонтувати підлогу, облаштувати укриття необхідними меблями, інженерними мережами, санвузлами та кімнатами для відпочинку, замінити систему вентиляції. Також там для діток зʼявились нові іграшки, різноманітні ігри, книги, розмальовки, телевізор та інтернет. Крім цього, у бомбосховищі знаходиться все необхідне для підтримки безперервного лікування.

Завдяки спільним зусиллям укриття Охматдиту має всі необхідні умови для комфортного перебування діток, батьків та медперсоналу в разі небезпеки. Дякуємо військовослужбовцям Державної спеціальної служби транспорту, благодійному фонду «Мистецька ініціатива», громадській організації «Дитинство без СНІДу», благодійникам та команді «Благодійний Кураж» та всім, хто долучився до допомоги лікарні та підтримав наших діток! Ми вдячні кожному!Бажаємо мирного неба та якнайшвидшої Перемоги! Слава Україні!