В операційній відділення нейрохірургії з’явилося нове високотехнологічне обладнання!


Лютий 26 / 2020

Благодійний фонд «Таблеточки» вкотре допоміг НДСЛ «ОХМАТДИТ» – передав в користування новий апарат для проведення інтраопераційного нейрофізіологічного моніторингу. Це найсучаніший 32- канальний Inomed ISIS Xpert plus в максимальній комплектації.

Завдяки появі цього обладнання стало можливим проведення інтраопераційного нейрофізіологічного моніторингу – безперервного спостереження за станом структур нервової системи пацієнта для своєчасного виявлення небезпечних відхилень від вихідного рівня функціонування під час оперативного втручання для запобігання неврологічного дефіциту.

Це означає постійний контроль функціональної цілісності нервової системи і можливість ідентифікації нервової тканини в рані. А при загрозі виникнення неврологічного дефіциту хірург вчасно зупиняється або може «зробити крок назад» для того, щоб не порушилися основні функції нервової системи пацієнта. З появою такого обладнання в операційній хірург діє набагато впевненіше під час роботи на функціонально значимих зонах пацієнта. Тому суттєво розширився спектр операцій. Адже ми можемо оперувати пухлини головного і спинного мозку, вроджені вади ЦНС, а також проводити оперативні втручання при лікуванні епілепсії.

Використання цього обладнання дозволяє зберегти та поліпшити якість життя дитини.

Ми дуже вдячні благодійному фонду «Таблеточки», завдяки якому ми маємо більше можливостей рятувати дитячі життя.