Вчора відбулась конференція з міжнародного медичного партнерства


Травень 23 / 2024

Вчора відбулась конференція з міжнародного медичного партнерства на якій було підписано 9 нових меморандумів між українськими та іноземними лікарнями.

Міжнародне медичне партнерство – ініціатива першої леді України Олена Зеленська, започаткована у вересні минулого року під патронатом Третього саміту перших леді та джентльменів Summit of First Ladies and Gentlemen.

Наша лікарня НДСЛ «Охматдит» бере активну участь у розвитку міжнародного співробітництва з метою обміну досвідом та кращими практиками медичного управління, покращення якості медичних послуг та зміцнення міжнародного медичного партнерства.

Вчора ми підписали 2 меморандуми про співпрацю з двома лікарнями Франції — дитячим госпіталем «Necker-Enfants Malades Hospital» Hôpital Necker-Enfants malades (Paris) Roman Hossein Khonsari та з UGECAM Nord-Est (Nancy).

«Що Україна може дати навзаєм, на додачу до нашої вдячності? Це досвід у лікуванні політравм і бойових травм. Досвід у так званій екстремальній медицині – із масовим надходженням пацієнтів. Лікарі українських клінік зберігають кінцівки пораненим дітям і дорослим у таких випадках, у яких, здається, це неможливо. Хоча ми сподіваємося, вам не знадобиться лікувати рани від вибухів у ваших країнах. Адже Україна робить усе, щоб війна не пішла далі», – зазначила перша леді України.

У конференції взяли участь представники Всесвітньої організації охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я Литви Arūnas Dulkys, та Естонії Riina Sikkut, керівники українських і закордонних лікарень та інші поважні гості.

«Розширення глобальної мережі міжнародного медичного партнерства сприяє підвищенню якості медичної допомоги в Україні, — говорить міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. — Це про ефективну взаємодію, яка здатна швидко адаптуватися до викликів часу. Це про співпрацю не на папері, а на рівні «лікарня-лікарня». Це про налагодження безпосередніх звʼязків між медиками з різних країн. В результаті, наша медична система стає сильнішою та більш підготовленою до реагування на виклики, спричинені повномасштабною війною».

Ми дуже вдячні усім партнерам, що взяли участь у заході з обміну досвідом! Своєю участю та підтримкою ви зміцнюєте українську медицину у важкий період війни та наближаєте нашу Перемогу!