Вітаємо Шпачук Людмилу Святославівну!


Листопад 6 / 2020

Вітаємо Шпачук Людмилу Святославівну, медичну сестру нашої лікарні з Відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації дітей з перинатальною патологією, з перемогою у другому етапі Всеукраїнського конкурсу Міністерства охорони здоров’я України серед медичних сестер та медичних братів «Лідери змінюють світ».

Конкурс організований Державною установою «Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України» та проводиться з нагоди Року медсестринства в Україні.

Цьогоріч Всеукраїнський конкурс МОЗ для медичних сестер та братів «Лідери змінюють світ» проходить за підтримки журналу «Довідник головної медичної сестри» – в онлайн-форматі у формі коротких історій-есе. Усі учасники конкурсу коротко розповідали про свої професійні досягнення у вигляді есе довільної форми в онлайн-форматі на сайті Конкурсу best.medsprava.com.ua. І серед 250 талановитих та професійних лідерів, які не бояться впроваджувати нові ідеї і прагнуть поділитися своїми знаннями та здобутками, було обрано всього 25. І однією з переможниць стала Людмила Святославівна Шпачук!

Її емоції та враження, викладені в есе, здатність мріяти та досягати своїх мрій, прояви лідерства та відданості професії, які вона демонструє щодня на своєму робочому місці – найкращий приклад лідерства серед медичних сестер та братів. Особливо це відчувається в умовах пандемії, коли колеги як ніколи потребують професійної поради і підтримки.

Пишаємося нашою співробітницею! Бажаємо здоров’я, гармонії, професійних успіхів та здійснення всіх заповітних мрій!