Вітаємо з Міжнародним днем нейрохірурга!


Квітень 8 / 2021

Братися за такі ситуації, де інші не бачили шансу. Ризикувати там, де на кону — життя. Віддавати себе на повну, щоб надавати медичну допомогу світового рівня. Ми про вас, нейрохірурги!

Ви — невтомні. Ви робите 365 операцій на рік, лікуєте понад 600 дітей. Ви оперуєте вдень і вночі, в будні, на вихідні та на свята, та навіть у власний день народження.

Ви — небайдужі до всіх. Іноді ваші пацієнти — вже достатньо дорослі діти, а деколи в операційну потрапляє малюк віком… всього 2 години!

Ви — наполегливі. Постійно вчитеся, налагоджуєте зв’язок з такими лікарнями, як SickKids у Канаді, та переймаєте передові технології.

Ви — команда. А тому працюєте за принципом «All Under The Roof»: для кожного конкретного випадку створюєте мультидисциплінарну групу лікарів різних профілів, щоб максимально швидко та ефективно допомогти пацієнту.

Ви — щедрі. Тому організовуєте щомісячні онлайн-обговорення з лікарями всесвітньо відомих клінік (онкологи, нейрохірурги, епілептологи, променеві терапевти, патогістологи) для обговорення складних клінічних випадків. В них беруть участь півсотні лікарів з усієї України.

Ви — шалені. Ви їдете оперувати в інші лікарні Києва та області, коли потрібні саме ви, а перевезти дитину — немає змоги.Як і засновник сучасної нейрохірургії Харві Вільямс Кушинг, ви робите неможливе можливим. Кушинг першим зміг оперативно лікувати пухлини мозку. Ви продовжуєте робити його справу і даєте шанс тим, кого інші вважають безнадійними.Сьогодні в Міжнародний день нейрохірурга ми хочемо подякувати вам та попросити — будь ласка, не зупиняйтеся! Хто ж ще врятує світ, як не ви?

В цей день хочемо поіменно назвати тих, завдяки кому надскладні нейрохірургічні операції стають можливими:Нейрохірурги: Pavlo Plavskyi, Андрій Гаркуша, Мирон Стефанішин, Аліна Корсак.Нейроанестезіологи: Lesia Gavrylova Maks KhrapakНейрофізіолог: Kira KuryskoОпераційна сестра: Viktoria HalushkaАнестезістки: Світлана Васильєва, Яна Костецька