Вони замінили лікарняні халати на військову форму: медики Охматдиту захищають Україну на фронті


Червень 17 / 2022

Із перших днів війни частина лікарів НДСЛ «Охматдит» пішла боронити нашу державу в лавах ЗСУ. Наші мужні співробітники беруть участь у бойових діях, захищають Батьківщину в найгарячіших точках фронту. Лікарі та медсестри долучилися до медичних батальйонів, несуть службу в територіальній обороні, займаються волонтерською діяльністю.

Із початку повномасштабного російського вторгнення 14 співробітників лікарні вступили до Збройних сил України. Серед них дитячі лікарі-анестезіологи, ортопед-травматолог, біолог нашої лікарні, медичні сестри, співробітники інженерно-технічної служби.

Ще двоє медиків Охматдиту долучилися до медичного батальйону «Госпітальєри». Рентгенлаборант та анестезіолог надають медичну допомогу, евакуюють поранених українських захисників з найгарячіших точок фронту. Медики Охматдиту перебувають на службі в територіальній обороні та займаються волонтерською діяльністю. Лікарня пишається своїми мужніми співробітниками, які героїчно проявляють себе під час війни!

На жаль, лікарню не оминули втрати серед співробітників, які загинули від рук російських окупантів. Двоє медпрацівників лікарні загинули. Колектив лікарні приносить співчуття родинам загиблих. Також під час активних бойових дій на території Києва та області працівники лікарні пережили російську окупацію, зазнали збитків, дехто втратив житло.