Всесвітній День донора в Охматдиті: дякуємо за порятунки життів


Червень 14 / 2024

Сьогодні в НДСЛ «Охматдит» відбулася подія до Всесвітнього Дня донора крові.

Спочатку для журналістів провели прес-брифінг, де обговорювали ситуацію з забезпеченням потреб у донорській крові під час війни; зміни та виклики, які переживає система крові. Журналісти мали можливість побачити, як проходить День донора в нашій лікарні та переглянути соціальний відеоролик на підтримку донорства крові.

На заході виступили Сергій Олександрович Дубров, Перший заступник міністра охорони здоров’я України; Дмитро Коваль, генеральний директор СДУ «Український центр трансплант-координації»; Дарʼя Демут, представниця проєкту ЄС «Надання підтримки Україні в розвитку сучасної системи громадського здоровʼя»; Марічка Падалко, телеведуча й донорка крові; Володимир Жовнір, генеральний директор Охматдиту.

Після цього всі гості пройшли в Центр служби крові, де побачили маршрут донора, крові та її компонентів. Охочі також долучилися до донації.

Окрім цього, медійники мали змогу поспілкуватися з пацієнтами відділення трансплантації кісткового мозку, інтенсивної мегадозової хіміотерапії та імунотерапії, які потребували або потребують трансфузій крові.Також напередодні події в лікарні «Охматдит» відбулося вручення посвідчень Почесного донора України. Ми дуже вдячні нашим донорам за безцінний внесок у збереження життів!

Усі донори отримали смаколики в подарунок, за які дякуємо Namelaka, Honey cafe, пекарні «Завертайло».

Під час війни потреба у донорській крові в Україні особливо велика. Вона необхідна для порятунку як поранених захисників, так і цивільних пацієнтів, зокрема дітей. Щиро дякуємо кожному донору за сміливість і підтримку! Ви – справжні герої нашого часу.

Більше фото: https://photos.app.goo.gl/tXU37W5YXK8jErE46