Всесвітній день гемофілії


Квітень 18 / 2019

17 квітня 2019 року 29-й Всесвітній день гемофілії. Ініціаторами проведення такого дня стали Всесвітня Федерація Гемофілії та Всесвітня організація охорони здоров’я.

17 квітня – це день народження Френка Шнайбеля, засновника Федерації Гемофілії. Кожного року, в цей день привертається увага суспільства до таких захворювань, як гемофілія і хвороба Віллебранда, для того щоб покращити діагностику та лікування цих коагулопатій. В цьому році Всесвітня Федерація Гемофілії (ВФГ) фокусується та ставить пріоритетним завданням привернути увагу до важливості своєчасної та ранньої діагностики пацієнтів із гемофілією А, В та хвороби Віллебранда.

До Всесвітнього дня Гемофілї, 19 квітня 2019 року в Києві буде проведена IX науково-практична конференція «Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань» та практичний майстер-клас по УЗД уражень суглобів у пацієнтів із гемофілією.

12 жовтня 2015 року в НДСЛ «ОХМАТДИТ» почав роботу Центр патології гемостазу для надання допомоги дітям з гемофілією А та В, іншими видами коагулопатій, тромбопатій. Цей центр єдиний в Україні, де можна обстежити хворих з патологією гемостазу.