З Міжнародним днем лікаря!


Жовтень 4 / 2021

Для Охматдиту це професійне свято, адже 439 лікарів працює у лікарні та ще 82 — у поліклініці! Це півтисячі особистостей зі своїми долями, інтересами, вподобаннями, та їх об’єднує один мотив — рятувати та повертати до повноцінного життя інших.

Ми точно знаємо, що у процесі одужання лікар має ключову роль. Адже лікують передусім лікарі. Вже потім — засоби, апарати, методи та техніки… Лікарі — це по-справжньому дивовижні люди

Вони завжди на варті життя і супроти смерті. Вічні рятівники, люди, які не можуть відмовити, навіть коли захочуть. Спраглі до знань, невтомні у своєму ентузіазмі та рішучі, коли на кону — життя інших. У цих людей — гігантські серця, які можуть вмістити історії всіх пацієнтів.

Часом може здаватися, що лікарі — це надлюди, бо в них в критичні моменти відкриваються незбагненні резервуари енергії, інформації, сил. Поруч з ними навіть доля відступає — власними руками вони можуть змінити хід подій всупереч всім обставинам. Вони — ті, хто кажуть «вдасться», коли у решти надія згасає.Дорогі наші лікарі, наша найкраща командо!

Від імені адміністрації Охматдиту хочемо привітати вас усіх з професійним святом. Колись ви обрали цей благородний шлях і досі йдете ним, як би не було важко, напружено та страшно. На вас тримається Охматдит. Ми щасливі, що через багато років навчання та практики ви досі сповнені сил та завзятості йдете своєю професійною стежкою. Охматдиту дуже пощастило отримати кожного з вас.Ми бажаємо вам здоров’я та доброго самопочуття, жаги пізнання та амбіцій. Обіцяємо, що НДСЛ Охматдит завжди підтримуватиме вас у самовдосконаленні та професійному зростанні.Не зупиняйтеся, ви — надія цілої країни!