Завершилась І-а міжнародна науково-практична конференція “Охматдитівські читання”


Вересень 27 / 2021

Раді оголосити про успішне завершення І-ї міжнародної науково-практичної конференції “Охматдитівські читання”. Підіб’ємо підсумки в цифрах:

  • 2 дні — 23 та 24 вересня
  • 2658 зареєстрованих учасників
  • 10 000 онлайн-глядачів
  • 6 секцій
  • 2 меморандумиОсь це так результат!

Ми вдячні послам Узбекистану та Киргизстану за візит на відкриття. Також лікарів прийшов підтримати благодійник та друг Охматдиту — Мішель Терещенко, нащадок засновників лікарні.В рамках 6 секцій: дитячої хірургії, ортопедії, педіатрії, генетики та орфанних захворювань, радіології та медсестринства колеги-медики з України та закордону змогли обговорити нагальні проблеми та виклики й обмінятися досвідом.

Записи усіх 6 секцій доступні на нашому YouTube.

hНа конференції приділили особливу увагу медсестрам: для них виділили окрему секцію. А деякі наші медсестри ще й отримали відзнаки та подарунки за плідну роботу від керівництва лікарні та профспілок.Закріпили успішну кооперацію й документально: НДСЛ Охматдит підписав меморандуми про співпрацю із Запорізьким державним медичним університетом та Національним центром охорони материнства й дитинства при Міністерстві охорони здоров’я та соціального розвитку Киргизької республіки

Щиро дякуємо усім, хто долучився у ролях доповідачів, глядачів, гостей. Після таких заходів рухаємося вперед з ще більшою наснагою та новими знаннями!