Коробки Хоробрості
Сміливець не той, хто не боїться, а той, хто подолав страх. Особливо це актуально в лікарнях, де діти щоденно долають страх і біль. Все найстрашніше, на їхню думку, відбувається в маніпуляційному кабінеті: пункції, перев’язки, установка і промивка катетерів…  Для діток, які перебувають на стаціонарному лікуванні, це щоденні маніпуляції, адже кожному з них прописаний цілий ряд таких неприємних процедур і замість прогулянки на вулиці знову потрібно йти в кімнату, де роблять уколи і ще багато інших болючих речей.

Не кожен дорослий спокійно витерпить такі маніпуляції. Іноді малюків до плачу лякає простий огляд.

І щоб допомогти малюкові впоратися зі страхом перед болючою процедурою, йому пропонують набратися сміливості і дістати з яскравої коробки, що наповнена іграшками, сувенір. Відмовитися, зрозуміло, важко.

Це і є та сама чарівна Коробка хоробрості, в якій зберігаються невеликі подарунки, що допомагають стримати або висушити дитячі сльози, переключивши їхню увагу на новонабуту річ. Це приз за сміливість проходження неприємної процедури. Коробка наповнена найрізноманітнішими цікавинками: пазли, розмальовки, блокнотики, різні розвиваючі логічні іграшки, брелоки, маленькі м’ячики (гладенькі та з пухирцями), звірятка пластикові, особливо коні, собаки і коти, машинки, пупси і лялечки, намиста-браслети, лазерні указки, магніти, фігурки смішариків, фіксиків, заводні та інерційні іграшки, мильні бульбашки та багато іншого.

Коробка Хоробрості – це чудо-інструмент, здатний заспокоїти дитину перед уколом чи іншою болючою процедурою. Щодня після процедур дітки дістають по одній іграшці в якості втішного призу за виявлену сміливість і терпіння під час болючої процедури. Таким чином, увага малюків фокусується не на уколах і крапельницях, а на радості, яку їм кожен день приносять маленькі сюрпризи з Коробки хоробрості. Зараз вони вже працюють в десяти відділеннях НДСЛ «ОХМАТДИТ»: в Центрі «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ/СНІД», консультативно-діагностичній поліклініці ОХМАТДИТ, відділеннях дитячої ендокринології, інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій, дитячої неврології, дитячої офтальмології та мікрохірургії ока, інфекційному боксовому відділення для дітей молодшого віку, педіатричному, приймальному хірургічному відділеннях і в травматологічному пункті.

Постійсне забезпечення Коробок хоробрості взяли на себе ряд українських компаній: бренд ERGO, Ahead Consulting, 4b.ua, Клуб La Fit, ПП «Каштан 2000», ТОВ “ЮК “Аванті”, Аренда лесов, Cooper&Hunter.