Школа Супергероїв
Громадська організація «Маленьке серце з мистецтвом» ініціювала та створила для маленьких пацієнтів школу. Її куратором є Наталія Мосейчук, телеведуча 1+1. Партнерами реалізації проекту стали 1+1 Медіа, БО «Ти не один» БФ 1 + 1 Медіа», Двоеточие, Projector, Cooper&Hunter,  офіційний представник GP Euroelectric GmbH Germany в Україні ТОВ «Грін Пауер Євроелектрик Україна», компанія «Ролети України», видавництво «Генеза», Технологічний ліцей Ліко, компанія «Моршинська», Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні, Епіцентр, Печерська районна в місті Києві державна адміністрація, БО «Коло».

Школа Супергероїв – це забезпечення права на освіту дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні по всій території України. Для дітей відсутність навчальної програми означає вимушений вихід з освітнього процесу та соціального життя, що негативно впливає на їх психологічний стан, швидкість одужання. Такі учні стикаються з психологічним тиском з боку однолітків, викладачів, відстають за рівнем знань від однолітків, стають об’єктами булінгу в школах. Неопрацьовані теми можуть стати причиною повторного навчання в тому самому класі, відсутній час на відвідування факультативних занять та повноцінного відпочинку, що може призвести до рецидиву захворювання через гостру необхідність наздогнати шкільну програму.

Перший клас Школи Супергероїв успішно працює вже протягом трьох років для дітей
з відділення «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД» в Національній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ». У вересні 2018 було відкрито другий клас Школи Супергероїв у корпусі інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій, який працює для більшості відділень лікарні.

Командою ми прагнемо створити умови в лікарнях для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дітей. Змінити лікарняний світ, зробити його орієнтованим на дитину і сповненим часом можливостей.