1 грудня – Міжнародний день невролога!


Грудень 1 / 2020

Кожного з нас хоч раз у житті турбував м’язовий біль, запаморочення або безсоння. Недаремно кажуть – «всі хвороби від нервів», адже неврологічні захворювання є одними з найпоширеніших.

Щороку неврологи рятують величезну кількість життів і зберігають нормальний плин людської життєдіяльності. Наші неврологічні відділення допомагають діткам з усієї України.

У Відділенні дитячої неврології в Стаціонарі нашої лікарні надають високоспеціалізовану допомогу пацієнтам з важкою неврологічною патологією з усіх регіонів України. А саме з: групою демієлінізуючих захворювань (розсіяний склероз, міастенія, оптикомієліт), аутоімунними енцефалітами, групою нейро-м‘язевих захворювань (міопатії, аміотрофії, поліневропатії), складними формами епілепсії та ін. Наші фахівці консультують пацієнтів у всіх інших відділеннях стаціонару лікарні.

Завдяки забезпеченню електронейроміографом та електроенцефалографом у відділенні, лікарі неврологи проводять електронейроміографію (стимуляційну, голкову, ритмічну) та нічний довготривалий відео-ЕЕГ моніторинг всім пацієнтам лікарні згідно показів. В середньому за рік до неврологічного відділення Стаціонару госпіталізується біля 1 тис. дітей.У Відділенні дитячої неврології Консультативно-діагностичної Поліклініки нашої лікарні надається спеціалізована консультативна допомога.

Тут можна зробити нейрофункціональні обстеження, обстеження соматичного статусу, проконсультуватись з головними спеціалістами МОЗ України. попередити інвалідізацію дитини, зменшити дезадаптацію. Тут займаються реабілітацією дітей з органічним ураженням нервової системи, реабілітацією мовленнєвої патології.

Наші досвідчені фахівці можуть надати лікувально-корекційну допомогу – рекомендації щодо амбулаторного лікування за місцем проживання дитини, направити до неврологічного Стаціонару нашої лікарні. За рік в неврологічному відділенні Поліклініки консультується біля 11 тисяч дітей.Вітаємо наших неймовірних спеціалістів з професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у медичній практиці, сил, терпіння, сімейного тепла й затишку, щастя і довголіття!