Вітаємо логопедів із професійним святом!


Листопад 14 / 2021

Логопеди — важлива частина мультидисциплінарної команди Охматдиту. Наші фахівці працюють у відділенні дитячої неврології та Центрі медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги дітям. Вони надають логопедичну корекційну допомогу дітям, що мають вади мовлення.

Наші талановиті логопеди коригують порушення ковтання та смоктання, проводять логопедичний масаж, міогімнастику, артикуляційну гімнастику та корекційні логопедичні заняття дітям — все це є в арсеналі наших фахівців.

Логопедична допомога в Охматдиті надається комплексно з лікувальною, профілактичною та корекційно-реабілітаційною роботою і логопедична корекційна робота є важливою складовою реабілітаційно-логопедичного впливу для маленьких пацієнтів. Логопеди входять до мультидисциплінарної команди лікарні та працюють поряд з лікарями, психологами, фахівцями з соціальної роботи.

У своїй роботі логопеди виправляють затримки мовленнєвого розвитку у дітей, заїкування, дисфагію та інші вади розвитку мовлення. Логопеди повертають дитині розкіш людського спілкування, дають їй можливість активно жити в суспільстві та нормально розвиватися.

Дякуємо нашим логопедам за професійну роботу та постійне самовдосконалення. Вітаємо з професійним святом.