20 листопада – Міжнародний день педіатра та Всесвітній день дитини!


Листопад 20 / 2020

Ці два свята збігаються не випадково. Саме у Всесвітній день дитини відзначають своє професійне свято дитячі лікарі, які поклали на себе вирішення проблем здоров’я наших дітей.

Вітаємо наших неймовірних педіатрів з професійним святом! Лікування діток – це істинне покликання та щоденний подвиг, який вже став самою сутністю Вашого життя. Бажаємо Вам здоров’я, успіхів та перемог, і безкрайнього щастя Вашим родинам!

Діти – найбільше щастя та радість, це наше майбутнє. А найголовніше наше бажання– щоб дитина росла здоровою. Педіатрі́я (від грец. παιδίον — дитина та грец. ιατρεία — лікування) — галузь у медичній науці, головним завданням якої є збереження або повернення здоров’я дитині, щоб дозволити їй у повній мірі реалізувати свій вроджений життєвий потенціал. І саме дитячі лікарі з першої миті життя малюка починають дбати про це.

Сучасна педіатрія базується на попередженні захворювання, чи зведення до мінімуму наслідків вже існуючого. Педіатри консультують батьків, як виростити малюка максимально здоровим, та ведуть дитину аж до її повноліття. У Педіатричному відділенні, Інфекційному боксованому відділенні для дітей молодшого віку, Інфекційному діагностичному боксованому відділенні у стаціонарі лікарні, а також у І-му та ІІ-му педіатричних відділеннях консультативно-діагностичної поліклініки лікарні працюють найкращі фахівці!

Наші чудові спеціалісти надають високоспеціалізовану медичну допомогу дитячому населенню України з найскладнішими станами, з важкими клінічними проявами соматичних захворювань, які не корегуються методами лікування в амбулаторних умовах, на засадах досягнень сучасної науки згідно міжнародних протоколів надання медичної допомоги. Наші лікарі проводять диференціальну і специфічну діагностику у хворих дітей з невстановленим діагнозом. Ми консультуємо всі лікувальні установи міста Києва та України з питань діагностики і тактики лікування дітей.

Всі наші педіатри не тільки найдосвідченіші спеціалісти, що постійно вдосконалюються, а й чуйні та прекрасні люди, які завжди допоможуть Вашій дитині!