Допомогу на понад півмільйона гривень передали благодійники для інфекційного боксованого відділення для дітей молодшого віку


Грудень 18 / 2021

Це дивовижна історія, як велике серце однієї мами може рятувати багатьох інших дітей.

У грудні 2020-го в родині благодійниці Емми народився хлопчик. Назвали його Добриня. Малюку поставили важкий діагноз — синдром Веста. Тоді його мама заснувала фонд Charity Organization та почала допомагати дитячим відділенням лікарень. Попри всі зусилля родини та медиків, у віці 7-ми місяців дитина покинула цей світ. Сім’я хлопчика мала безліч невикористаних препаратів і вирішила віддати їх тим, чиї діти борються з хворобою. Так Емма познайомилась з мамою Анастасією. Всередині жовтня 2021-го Анастасія з дитиною потрапила в Охматдит. Вона розповідала Еммі, що в нас працюють дуже хороші лікарі, але часом бракує обладнання чи просто якихось побутових речей.

І ось тут жінка вирішила: вона хоче допомогти лікарні, що виходжує діток з найважчими діагнозами. Такими, як був у її сина.

В інфекційне боксоване відділення для дітей молодшого віку потрапляють пацієнти з усієї України, зарадити проблемам яких на місцях просто неможливо. Тут мають справу з найважчими випадками та ведуть боротьбу за життя кожного крихітного пацієнта.Команда медиків під керівництвом завідувачки Зарудньої Ольги Федорівни Ольга Зарудняя, Заслуженого лікаря України, працює невпинно і рятує сотні дітей.

Емма Шекоян як керівниця Charity Organization знайшла однодумців — Ярослава Шеремета, очільника Проф Фін Контроль України та Prof Fin Center Ukraine і учасників криптовалютних спільнот України. Разом менше ніж за місяць вони зібрали понад півмільйона гривень і закупили для Охматдиту найсучасніші інфузомати та безшумові аспіратори для дітей. Інфузомати — це надточні прилади, що дозволяють регулювати швидкість введення потрібної дози препарату. Надшвидке введення препаратів може бути шкідливим для організму. А завдяки інфузоматам введення препаратів можна уповільнити так, як неможливо це зробити вручну. Доброчинці придбали також постільну білизну, різні побутові деталі для ремонту сантехніки та холодильник.

Ми глибоко вдячні благодійникам, які допомагають Охматдиту. Ваші великі серця допомагають нам вершити дива. Дякуємо вам за всі ваші зусилля, заради нашої спільної мети — здорових українських діток.