6-місячного малюка з Рівненщини привезли до Охматдиту вертольотом Нацполіції


Серпень 6 / 2021

У маленького Давида сепсис та двобічна бактеріальна деструкція легень. Спершу немовля лікували у районній лікарні міста, а потім в обласній. Наші колеги зрозуміли, що їх ресурсів бракує та вирішили, що потрібно транспортувати дитину в Охматдит.

Переліт Давида до Києва тривав 1 годину 27 хвилин. Рейс відбувся без затримок. Політ минув без ускладнень для дитини. На борту була бригада лікарів-анестезіологів. У Рівному пацієнта на швидкій супроводжувало авто патрульної поліції.

Транспортування гелікоптером стало можливими завдяки пілотному проєкту аеромедичної евакуації. Для таких перельотів використовуватимуть спецборти Нацполіції.

Зараз хлопчик перебуває в реанімації на апараті штучного дихання. Ми робимо додаткові обстеження, щоб виявити супутні захворювання. Стан Давида важкий. Наші лікарі працюють для дітей з усієї України та роблять все можливе, щоб врятувати та вилікувати. Дякуємо рівненським колегам за оперативну реакцію та фахову медичну допомогу пацієнту. Продовжуємо вашу роботу і віримо у краще!

З малюком знаходиться мама Оля. Вона каже, що Охматдит — це шанс на життя для її дитини.

У цьому випадку завдяки злагодженій роботі: МОЗ України, Національна поліція України та медиків Рівненська обласна дитяча лікарня вдалося швидко доправити дитину до найбільшої дитячої лікарні.