20 травня – Всесвітній день травматолога-ортопеда!


Травень 20 / 2020

Всі ми ризикуємо отримати несподівану травму, адже живемо в світі, повному механізмів, високих швидкостей і небезпечних речей, які забезпечують наш комфорт. Травматологія у нас асоціюється з ушкодженнями опорно-рухового апарату. Багатьом доводилося чути назву «травмпункт», деяким навіть довелося там побувати. Найчастіше туди звертаються з переломами кінцівок і вивихами, забоями, розтягненнями, які з’явилися в результаті падінь, ударів та інших ушкоджень. Тут травматологія тісно переплітається з ортопедією, яка займається профілактикою і лікуванням захворювань кістково-м’язової системи. Не випадково медична спеціальність в цій області іменується як травматолог – ортопед.

Травматологічний пункт нашої лікарні цілодобово надає медичну допомогу дітям з травмами з усіх районів м. Києва та хворим з інших міст України. Кожний день, і навіть у ночі, наші травматологи-ортопеди стикаються з безліччю дитячих травм, трапляються дуже складні і важкі випадки, які потребують термінового оперативного втручання. Це місце первинної допомоги дітям з політравмою та тим, хто потребує госпіталізації до відділень ортопедії та травматології, пластично-реконструктивної мікрохірургії.

В середньому за добу до травмпункту поступають 120-150 дітей! Але завдяки високому професіоналізму та багатому досвіду наших лікарів діти отримують вчасну та таку необхідну їм допомогу. Цілодобова готовність травматологів-ортопедів прийти на поміч зберігає життя і здоров’я дитини при найрізноманітніших пошкодженнях.

У відділенні ортопедії та травматології наші висококласні спеціалісти хірургічно лікують дітей з деформаціями хребта та грудної клітини, дітей з політравмою, яка супроводжується важкою скелетною травмою. Щорічно тут проводиться лікування більш ніж 1000 маленьких пацієнтів та виконується понад 600 оперативних втручань з використанням унікальних надсучасних методик.

Щиро вітаємо травматологів-ортопедів з професійним святом! Пишаємось вами та бажаємо міцного здоров’я!