Захід відбувався у змішаному форматі: як онлайн, так і офлайн у актовій залі головного корпусу лікарні. Протягом конференції українські та міжнародні експерти обговорювали нові підходи до відновлення дітей, ділилися досвідом роботи з різними станами та брали участь у дискусійних панелях.
Особлива увага приділялася реабілітації дітей, які постраждали від війни. Фахівці розглядали сучасні доказові методики та їхню адаптацію до українських реалій.
Серед ключових тем конференції:
- раннє втручання та нейрореабілітація;
- гостра реабілітація в умовах відділень інтенсивної терапії;
- міждисциплінарний підхід у відновленні дітей.
До участі в конференції долучилися лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, медичні сестри, асистенти фізичних терапевтів та ерготерапевтів, психологи, а також педіатри, неонатологи, неврологи, хірурги, нейрохірурги та ортопеди.
Учасники обговорювали складні клінічні випадки, ділилися практичними кейсами та разом шукали рішення, які допоможуть покращити якість допомоги маленьким пацієнтам.
Дякуємо організаторам: БФ Пацієнти України, Soleterre, Благодійний фонд Запорука, Італійській агенції з питань співробітництва в галузі розвитку, проєкту україно-норвезької співпраці за підтримки Sunnaas sykehus HF, ГО «Всеукраїнське об’єднання фізичних терапевтів», а також Радниці-уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна і Міністерство охорони здоров’я України.
Кожна така подія – це ще один крок до змін!