Актуальні питання діагностики і лікування алергічних хвороб та аутоімунних станів у дітей


Квітень 26 / 2019

25-26 КВІТНЯ 2019 РОКУ в Києві відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ АЛЕРГІЧНИХ ХВОРОБ ТА АУТОІМУННИХ СТАНІВ У ДІТЕЙ». Конференція присвячена 125-річчю від дня заснування Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України та 90-річчю безперервної співпраці з лікарнею кафедри педіатрії №1 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

Головний лікар Ірина Дмитрівна Садов’як виступила з вітальним словом. Професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри педіатрії №1, Охотнікова Олена Миколаївна представила унікальні дані про «Історію Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» – колиски клінічної педіатрії України: погляд в майбутнє крізь призму 125-річчя». Ірина Дмитрівна Садов’як висвітлила інформацію про сучасну трансформацію лікарні, здобутки та плани на майбутнє.

НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України користується нагодою, щоб ще раз привітати кафедру педіатрії №1НМАПО імені П.Л.Шупика з 90-річним ювілеєм та висловити подяку особисто професору, доктору медичних наук Олені Миколаївні Охотніковій за плідну співпрацю у розбудові педіатричної служби.

Конференція, що відбулася, і є результатом послідовного і планомірного розвитку педіатричної справи, де обговорюються сучасні проблеми діагностики та лікування дитячих хвороб, принципи і пріоритети наукової і практичної діяльності.

Різноманітна тематика наукового заходу була дуже актуальною і своєчасною. Засідання та секції включали надзвичайно інформативні доповіді і матеріли, а учасники конференції активно включались в наукову дискусію.