Вітаємо лікарів, психологів, соціальних працівників та медичних сестер, які отримали сертифікати про участь у тренінгу «Комунікація з сім’ями в стресових умовах»!


Липень 10 / 2019
Покращення комунікації між медичним персоналом, пацієнтами та їх сім’ями знижує рівень стресу, зменшує рівень емоційного та професійного вигорання та загалом покращує атмосферу в лікарні

Вітаємо лікарів, психологів, соціальних працівників та медичних сестер НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, які 05 липня 2019 року отримали сертифікати про участь в тренінгу «Комунікація з сім’ями в стресових умовах»!

Покращення комунікації між медичним персоналом, пацієнтами та їх сім’ями знижує рівень стресу, зменшує рівень емоційного та професійного вигорання та загалом покращує атмосферу в лікарні.

Нагадаємо, що НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України разом із ГО «Горизонталі», Центром розвитку медсестринства МОЗ України за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» впродовж близько 9 місяців проводили роботу щодо розробки та впровадження стандартів комунікацій медперсоналу з пацієнтами та їх сім’ями задля покращення рівня надання послуг та результатів лікування. На початку 2019 року до цього процесу були залучені три відділення інтенсивної терапії, проте навесні інші сім відділень охоче долучилися до занять в НДСЛ «ОХМАТДИТ», що відображає прагнення медичних працівників розвиватися безупинно.

Висловлюємо щиру подяку ініціаторам та учасникам тренінгу!