Асоціація дитячих лікарень України


Вересень 28 / 2021

Допомагати разом — легше! Запрошуємо долучитися до Асоціації дитячих лікарень України.

20-21 травня 2021 року в Охматдиті проходив І-й Український конгрес керівників дитячих обласних лікарень. Його делегати ухвалили рішення про створення професійного об’єднання.

Нова асоціація має поглибити вже наявні зв’язки між різними медустановами, прокласти стежку для нових співпраць. Фактично Асоціація стане єдиною мережею дитячих медзакладів країни і зможе консолідувати весь досвід та напрацювання сучасної педіатрії. Планується, що така спільнота сприятиме розв’язанню сучасних проблем галузі, а лікарі в межах асоціації зможуть брати участь у розробці та затвердженні протоколів надання медичної допомоги та безперервно навчатися.

Асоціація дитячих лікарень України має на меті підіймати не лише медичні питання. Серед провідних тем: координація спеціалізованої медичної допомоги, ефективний менеджмент у педіатрії, розвиток науки та інноваційної діяльності, передача нових технологій у регіони, координація наукових досліджень, адекватне фінансування та правовий захист медичних працівників.

Ми запрошуємо колег з усіх куточків України об’єднатися разом з нами. Для цього керівники дитячих обласних та міських лікарень мають написати лист про бажання вступити в Асоціацію Романенко Лідії Володимирівні, в.о. заступника генерального директора з організаційно-методичної роботи НДСЛ «Охматдит» на скриньку: l_romanenko@ukr.net Лідія Романенко.

Чекаємо вас в наших лавах, колеги-медики!