Масштабна онлайн-конференція, присвячена проблемам дитячої дерматології та бульозному епідермолізу


Травень 31 / 2021

До Дня захисту дітей відбудеться масштабна онлайн-конференція, присвячена проблемам дитячої дерматології та бульозному епідермолізу.

1 та 2 червня 2021 року в онлайн-форматі відбуватиметься II Науково- практична конференція “Міждисциплінарний підхід у дитячій дерматології”.

У роботі науково-практичної конференції візьмуть участь провідні наукові спеціалісти в галузі дерматології, педіатрії, дитячої алергології, імунології, ревматології, а також представники пацієнтських громадських організацій, а також спікери із Швеції, Австрії, Хорватії, Італії, США, Великобританії та Німеччини.

Участь у конференції безкоштовна. Для лікарів передбачений Сертифікат (20 балів), а також доступ до відео-запису конференції протягом 3 місяців після Конференції.

Організаторами заходу є НДСЛ “Охматдит” МОЗ України, ПВНЗ “Київський медичний університет”, Міжнародна громадська організація “Дерматологи-Дітям” та Центру “ДЕБРА Україна”.

Один день конференції буде присвячений бульозному епідермолізу — одному з найважчих генетичних захворювань шкіри та слизових оболонок. Через відсутність з’єднувального білка в шарах шкіри та слизових оболонках відбувається легке відшарування з утворенням пухирів та ран, в результаті чого тендітну шкіру цих діток порівнюють з «крилами метелика».

На конференції буде йти мова про організацію медичної допомоги важкохворим дітям з врахуванням досвіду провідних країн світу, діагностику, лікування, мережу ДЕБРА офісів, а також буде проведений вебінар, присвячений адвокації — відстоюванню прав пацієнтів з БЕ та іншими орфанними захворюваннями в Україні.

У зв’язку з пандемією корона-вірусу та введеними протиепідемічними заходами в Україні, проведення конференції відбудеться в онлайн режимі на всій території України. Доступ лікарів до онлайн трансляції буде здійснюватися шляхом надання посилання під час реєстрації на офіційному сайті конференції.

Програма заходу: https://sf-course.com.ua/program/

Реєстрація: https://sf-course.com.ua/registration/https://ua.interfax.com.ua/news/press-release/747079.html